25 x Transparante DQ Glasparel – 8 mm – Kleur Teal – Gat ca. 1 mm

Artikelnummer: Blokhut Stelling B-47
Artikel 10 van 30
€ 1,99 (inclusief btw)
Overzicht

25 x Transparante DQ Glasparel – 8 mm – Kleur Teal – Gat ca. 1 mm

Deze set van 25 transparante DQ glasparels in de kleur Teal van 8 mm brengt een prachtig frisse uitstraling in uw sieraden. De intense blauwgroene kleur doet denken aan helder tropisch water of een diepe smaragdgroene zee. Door de transparante glans krijgt de parel een levendig lichteffect dat bij elke beweging verandert – elegant en modern tegelijk.

Met een doorsnee van 8 mm zijn deze kralen zeer geschikt voor opvallende armbanden, kettingen of hangers. Ze combineren prachtig met wit, crème, zilverkleur of schelpkralen en vormen een prachtig middelpunt in zowel zomerse als stoere ontwerpen. Dankzij het rijggat van ca. 1 mm zijn ze eenvoudig te verwerken met elastiek, nylondraad of staaldraad.

Inhoud: 25 stuks
Formaat: ca. 8 mm
Kleur: Teal (blauwgroen)
Materiaal: DQ glas, transparant
Rijggat: ca. 1 mm

Toepassingen:
– Perfect voor zomerse sieraden met een frisse uitstraling
– Mooi in combinaties met schelp, hout of parelmoer
– Ideaal als hoofd- of tussenkraal in kettingen en armbanden
– Goed te combineren met zilverkleur of naturel tinten

Weetje: De kleur teal staat symbool voor balans, rust en creativiteit – ideaal voor een krachtig en stijlvol accent in uw handgemaakte sieraden.

Een sprankelende glasparel met karakter, die gegarandeerd opvalt in elk ontwerp!

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu