5 x DQ metaal kraalverberger 5 mm antiek zilver kleur (Nikkelvrij)

Artikelnummer: Kastje 10 / 69318
Artikel 27 van 31
€ 1,50 (inclusief btw)
Voorraad 130 stuks
Overzicht

DQ metaal kraalverberger 5 mm antiek zilver kleur (Nikkelvrij)

DQ metaal kraalverberger van 5 mm in antiek zilverkleur is een praktisch sieraden onderdeel voor het afwerken van zelfgemaakte sieraden. Deze nikkelvrije kraalverberger is ideaal om knoopjes of draaduiteinden netjes weg te werken, waardoor uw ontwerpen een verzorgde en professionele uitstraling krijgen.

De antiek zilverkleur geeft een klassieke en stoere uitstraling die goed past bij diverse stijlen en materialen. U kunt deze kraalverberger eenvoudig om een knoop of uiteinde klemmen en dichtknijpen voor een naadloze afwerking.

Tip: Gebruik deze kraalverberger bij het maken van armbanden of kettingen met elastisch koord of nylondraad om de knoopjes onzichtbaar te maken. Een handig accessoire voor een nette en stijlvolle afwerking van uw sieradenprojecten.

 

Specificatie Omschrijving
Metaal kleur Antiek zilver kleur

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu