1 x Swarovski 4120 Fancy Stone – Ovaal 14x10 mm – Pastel Poeder Lichtgrijs

Artikelnummer: Bak 120 / 66826
Artikel 2 van 346
€ 2,99 (inclusief btw)
Voorraad 45 stuks
Overzicht

Swarovski 4120 Fancy Stone – Ovaal 14x10 mm – Pastel Poeder Lichtgrijs

Deze Swarovski 4120 cabochon in pastel poeder lichtgrijs heeft een rustige, neutrale uitstraling met een moderne twist. De zachte grijstint is subtiel en stijlvol, en past uitstekend bij zowel zilverkleurige als goudkleurige sieraden onderdelen. De poederachtige afwerking geeft deze cabochon een verfijnde, opaalachtige glans.

De ovale vorm van 14x10 mm en de vlakke achterkant maken deze cabochon bijzonder geschikt voor het verwerken in hangers, oorbellen of ringen. U kunt deze cabochon verlijmen of gebruiken in een passende metalen zetting.

Deze Swarovski cabochon is gemaakt van loodvrij kristal (Advanced Crystal) en heeft een briljante facettenstructuur die zorgt voor schittering vanuit elke hoek.
✔ Neutrale kleur, goed te combineren met andere pasteltinten
✔ Voorzien van vlakke achterkant – makkelijk te verwerken
✔ Ideaal voor zelf gemaakte sieraden zoals oorbellen, hangers of ringen
✔ Veilig en betrouwbaar te bestellen – direct uit voorraad leverbaar

 

Kom op onze V.I.P. lijst!

Kom op onze V.I.P. lijst!
En ontvang gratis e-book tutorials, korting en cadeautjes in onze nieuwsbrief!

Ik doe mee!

Waarom winkelen bij 't Kralenstulpje?
© 2009 - 2025 kralenstulpje.nl | sitemap | rss

Menu